Deutch | Polish

gościmy


  Dzisiaj 407043        
             
  Wszystkich   751018        
statystyka
polska Polska
niemcy Niemcy
usa U.S.A  
anglia Wlk. Brytania
inne Inne
galeria

Diagnostyka

Szanowni Państwo!

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego Ośrodka, w formie-odpłatnej, którą realizujemy poza świadczeniami finansowanymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Pragniemy zaproponować Państwu dwie formy świadczeń: diagnostyczne oraz opiekuńczo-lecznicze. Ofertę tę stworzyliśmy na potrzeby naszych, tak licznych pacjentów a także ich rodzin i opiekunów a przede wszystkim z myślą o osobach cierpiących na lekkie lub umiarkowane otępienie. W obu przypadkach  pacjenci przebywają w komfortowych warunkach pod opieką doświadczonego personelu medycznego oraz kontrolą wyspecjalizowanych lekarzy. 
 
Diagnostyka
 
Obecnie choroba Alzhaimera pozostaje nadal nieuleczalna, bardzo często jej rozpoznanie następuje zbyt późno – w drugiej lub nawet trzeciej fazie choroby. Dlatego też, tak ważna zarówno dla osoby chorej jak i jej rodziny jest odpowiednio przeprowadzona diagnostyka, która pozwala na spowolnienie i skuteczniejsze jej leczenie. Istotny jest w tym przypadku czas oraz przeprowadzenie szeregu specjalistycznych badań, które umożliwiają rozpoznanie choroby. Proponujemy więc  pełny pakiet badań niezbędnych przy rozpoznawaniu choroby Alzheimera. Chory znajduje się pod specjalistyczną opieką medyczną lekarzy neurologa,psychiatry, internisty oraz neuropsychologa. W ramach 5 dniowego pobytu diagnostycznego pacjenci biorą udział w grupowych terapiach funkcji poznawczych, grupowych rehabilitacjach ruchowych (istnieje możliwość wykupienia indywidualnych rehabilitacji według  cennika) oraz spacerach. Nasi podopieczni przebywają w pokojach 1, 2, lub 3, osobowych odpowiednio przystosowanych i wyposażonych (łóżko, szafka na odzież,  łazienka).Pacjentom przysługuje również wyżywienie tj. śniadanie, obiad, kolacja (istnieje możliwość wykupienia dodatkowych posiłków).  
 
Ważne!
 
Warunkiem koniecznym w każdym przypadku hospitalizacji pacjentów (również świadczeń komercyjnych diagnostycznych i opiekuńczych) jest wcześniejsza wizyta w poradni Ośrodka Alzheimerowskiego  (neurologicznej lub psychogeriatrycznej) i kwalifikacja oparta na wywiadzie i badaniu chorego. Kwalifikacji takiej dokonuje lekarz Ośrodka Alzheimerowskiego. 
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 691-979-814 od poniedziałku do piatku od godz. 08.00 do godz. 14.00 
Strona główna Historia budynku Galerie Zamówienia Publiczne Ogłoszenia Napisz do Nas